قوانين خريد و فروش در کلش فروش


(اخرين بروزرساني در 9 فروردین 1401)


اين صفحه هميشه در حال بروزرساني است

! هرگونه فعاليت در وبسايت کلش فروش به منزله مطالعه دقيق و پذيرفتن تمام قوانين زير از سمت کاربر است !

بخش ثبت نام ( تمام کاربران )

1- اطلاعات حسابهاي کاربران نزد فروشگاه است و هيچ شخص ديگري به آنها دسترسي ندارد !

2- براي بهبود خدمات و انجام هر عملکردي در کلش فروش ( خريد ، ثبت آگهي و … ) در سايت ثبت نام کنيد.

3- در واردکردن مشخصات خود ، در هنگام ثبت نام جداً دقت فرمائيد ، هرگونه اشتباه در فيلدهاي مشخصاتي که وارد ميکنيد ميتواند مشکل ساز شود .

4- نام ، نام خانوادگي و نام کاربري حتماً کاملاً صحيح وارد شود .

6- شماره و آيدي تلگرام براي ارتباط آسانتر و اطلاعرسانيها مورد نياز است .

7- تذکر ؛ هرگونه اشتباه چه سهواً و يا عمداً در وارد کردن مشخصات کاربري مستلزم بررسي دقيق و کامل صحت اطلاعات کاربر از سمت کلش فروش را دارد و تمام مسئوليتهاي اين موضوع به عهده کاربر است .

8- تذکر ؛ در صورت عدم همکاري کاربر و يا بنا به هردليل ديگري که باعث عدم تأييد اطلاعات وارد شده شود ، کلش فروش اين اختيار را دارد که خدمات مربوطه را به کاربر ارائه ندهد .

9- هرگونه فعاليت در کلش فروش به منزله تأييد و موافقت کاربر با تمام قوانين بوده و جاي هيچ اعتراضي نيست .

بخش ثبت آگهي ( فروشندگان )

1- ثبت آگهي در کلش فروش رايگان است ولي هزينه کميسيون پس از فروخته شدن اگهي از مبلغ کسر و مابقي واريز ميشود .

2- بازگشت به بند 2 در بخش ثبت نام ؛ براي ثبت آگهي بهتر است در وبسايت کلش فروش اکانت کاربري با مشخصات صحيح ايجاد فرمائيد .

3- پس از تکميل فرم ثبت آگهي ، آگهي کاربر به صورت خودکار در وبسايت ، کانال تلگرام، ثبت ميشود و بعد از تاييد اگهي، اگهي شما منتشر ميشود .

4- هر آگهي از زمان انتشار به مدت 20 روز اعتبار دارد و بعد از آن به صورت خودکار به حالت ناموجود تبديل ميشود . ( آگهي دهندگان ميتوانند جهت تمديد اعتبار 20 روزه مجدد براي آگهي خود اطلاحيه ثبت بفرمايند )

5- ثبت اصلاحيه آگهي رايگان است و تا 2 مرتبه امکان تغيير مشخصات و قيمت اگهي به صورت آني وجود دارد .

6- آگهي دهندگان محترم همواره ميتوانند از قسمت نظرات پست آگهي خود با کاربران و بازديدکنندگان در ارتباط باشند . ( درج ايميل ، آيدي تلگرام ، شماره تماس و يا هر راه ارتباطي ديگر در نظرات موجب عدم تأييد انتشار پاسخ ميشود )

7- درصورت فروش آگهي ، از سمت فروشگاه به شماره همراه کاربر اس ام اس اطلاعرساني ارسال ميشود .

8- پس از فروخته شدن آگهي ، تحويل محصول در ليست سفارشات قرار ميگيرد و نهايتاً تا 24 ساعت پس از فروش از سمت فروشگاه با فروشنده تماس گرفته ميشود و در صورت عدم پاسخگويي فروشنده معامله فسخ ميشود . ( نکته : در صورت فسخ معامله ، آگهي بدون اعتبار ميماند و براي قرار گرفتن مجدد در ليست فروش کاربر ميبايست مجدد اگهي ثبت کنيد )

9- پس از هماهنگي هاي لازم براي تحويل محصول از فروشنده و انتقال به خريدار ؛ مدت زمان 24 ساعت جهت تست امنيت و سلامت ، محصول نزد خريدار ميماند . ( واريز مبلغ براي فروشنده ها يک روز بعد و پس از ساعت 23 ميباشد )

10- در صورت قفل شدن جيميل بازي قبل از تحويل محصول به خريدار ، مشکل پيش آمده به عهده فروشنده ميباشد و فروشگاه مسئوليتي در اين مورد ندارد .

بخش خريد ( خريداران )

1- مشخصات وارد شده در فيلدهاي خريد ميبايست صحيح باشد . ( محصول خريد شده فقط به همان مشخصات ؛ نام و شماره تماس تحويل ميگردد . ( در صورت معرفي اطلاعات اشتباه فروشگاه خدماتي به کاربر ارائه نميدهد .

2- تذکر ؛ در صورت عدم همکاري خريدار و يا بنا به هردليل ديگري که باعث عدم تأييد اطلاعات وارد شده شود ، کلش فروش اين اختيار را دارد که خدمات مربوطه را به خريدار ارائه ندهد .

3- از زمان خريد نهايتاً تا 24 ساعت از سمت فروشگاه با خريدار تماس گرفته ميشود . ( لطفاً در اين بازه زماني به پشتيباني مراجعه نفرمائيد ، به محض آماده شدن محصول با شما تماس ميگيريم )

4- خدمات فروشگاه کلش فروش مشخص شده است ؛ پذيرش آگهي از فروشنده و تحويل آن به خريدار ( جابجايي مبلغ و محصول بين خريدار و فروشنده ) و با توجه به اينکه خريدار به اين مسئله کاملاً واقف هست که محصول خريد شده از شخصي به غير از فروشگاه است ؛ پس از تحويل محصول به خريدار تمام تعهدات فروشگاه به صورت تمام و کمال انجام شده است و در صورت بروز هرگونه مشکل در محصول هيچ مسئوليتي متوجه فروشگاه نميشود و تنها خدمت فروشگاه در اين مورد بند 11 در بخش ثبت آگهي است ( ارائه مدارک فروشنده به خريدار براي پيگيري قانوني ).

5- در صورت قفل شدن جيميل بازي بعد از تحويل محصول به خريدار ، مشکل پيش آمده به عهده خريدار ميباشد و فروشگاه مسئوليتي در اين مورد ندارد .

چند قانون کلي ( تمام کاربران )

1- مدارک و مشخصات فروشنده و خريدار نزد فروشگاه ميماند ، براي امنيت معامله و جلوگيري از کلاهبرداريهاي شايع پيام دادن کلاهبرداران با آيدي هاي فيک و مشابه آيدي ادمين اصلي ، آيدي فروشنده و خريدار به هيچ عنوان در اختيار هيچ کس به جز مديريت بخش آگهي گيم فوراِوِر و واسط فروشگاه ( مشخصات انتهاي پست ) قرا نميگيرد و طرف حساب هر دوطرف ( خريدار و فروشنده ) فروشگاه گيم فوراِوِر است .

2- هرگونه فعاليت در وبسايت کلش فروش به منزله مطالعه دقيق و پذيرفتن تمام قوانين بالا از سمت کاربر است .
3- تنها شماره معتبر کلش فروش 09054717856 است و به هيچ شماره ديگه اي نبايد اعتماد کنيد